Είμαστε ένα από τα πλέον δυναμικά e-business και digital marketing agencies στην Ελλάδα, με περισσότερους από 150 εργαζομένους και ένα portfolio πελατών που περιλαμβάνει accounts εθνικά αλλά και διεθνή. Από την ίδρυσή της το 2010, η Sleed έχει ήδη ένα ιστορικό επιτυχημένων έργων αλλά και συνεργασιών με μεσαίους και μεγάλους οργανισμούς.
Awards
Η δουλειά μας έχει βραβευθεί περισσότερες από 300 φορές, για περισσότερους από 95 πελάτες, σε ένα πλήθος διαφορετικών διαγωνισμών σχετικών με το e-business και το digital marketing, τα social media και το design, ενώ έχουμε διακριθεί σε πολυάριθμους διαγωνισμούς και πρωτοβουλίες που διοργανώνουν μεγάλοι συνεργάτες, όπως η Google και το Facebook.
Company Awards
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2023/12/E-volution-Awards-2024_Stickers_E-Business-Agency-of-the-Year-.webp)
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2019/05/workplace.png)
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2023/12/E-volution-Awards-2024_Stickers_E-Commerce-Agency-of-the-Year.webp)
Βραβευμένα Customer Cases
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2018/06/social-media.png)
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2018/06/evol.png)
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2018/06/peak.png)
![](https://www.sleed.com/wp-content/uploads/2022/11/output-onlinepngtools-4-e1669215256323.png)
We Dream to be
the Human Centric Ecosystem
driving Growth to our Partners
in the Digital Age.